Ciroc Red Berry Wódka 700 ml

2099000378248

5010103999991

Nowy produkt

Oferta limitowana czasowo:

79,99 zł / 467ml

159,55 zł

-79,56 zł

171,41 zł / l

- +

 
Więcej informacji
Destylowano i napełniono dla
Diageo
Lakeside Drive
Park Royal
Londyn, NW10 7HQ
Diageo Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
Polska
Unikatowy proces fermentacji na zimno metodą Snap Frost nadaje wódce Ciroc wyjątkowo świeży, cytrusowy smak. Pięciokrotna destylacja tworzy alkohol luksusowy o niepowtarzalnych właściwościach smakowych. Elegancka butelka czyni wódkę Ciroc idealną na prezent lub celebrację wyjątkowych okazji. Elegancka butelka czyni wódkę Ciroc idealną na prezent lub celebrację wyjątkowych okazji.
Francuska wódka Ciroc jest produkowana z najlepszych winogron, a inspiracją dla procesu jej tworzenia jest sztuka wyrobu wina. Ciroc jest uznawana za jedną z najdelikatniejszych smakowo wódek premium. Nazwa pochodzi od francuskich słów "szczyt skały". Według wielu ekspertów numer jeden w swojej klasie, w godle dumnie nosi sylwetkę galijskiego koguta na kiści winogron. Ulubiona wódka raperów.
Diageo to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, z kategorii alkoholi mocnych, win i piw. Firma posiada m.in. takie marki jak: whisky Johnnie Walker, Crown Royal, J&B, Buchanan's, Windsor, wódki Smirnoff, Cîroc i Ketel One, a także Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray i Guinness. Diageo to międzynarodowa firma, prowadząca sprzedaż w ponad 180 krajach na całym świecie.
Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku (DEO) i Londynie (DGE). Więcej informacji na temat Diageo, jej pracowników, marek, wyników biznesowych można znaleźć na www.Diageo.com. Dodatkowe wiadomości na temat odpowiedzialnego picia alkoholu, różne narzędzia oraz informacje o inicjatywach związanych z tym tematem dostępne są na www.DrinkIQ.com i www.pijrozwaznie.pl.
Strona producenta: www.facebook.com/worldclasspoland
Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.

www.pijrozwaznie.pl
Diageo Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
Polska
Wódka
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
Polska
 
Pozostałe informacje
Wymiar liczbowy: 700
Alkohol wg objętości: 37.5
Tekst dowolny o pochodzeniu: Destylowano we Francji, napełniono w Wielkiej Brytanii
odmiana porzeczkowa
najlepiej smakuje mocno zmrożona
Rozmiar opakowania: 700
Jednostka (tekst opisowy): ml

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu