Ciroc Pineapple Wódka 700 ml

2099000378262

5010103937146

Nowy produkt

152,05 zł / 887ml

171,41 zł / l
Dostępne: 5 Produkty

- +

 
Więcej informacji
Destylowano i napełniono dla
Diageo
Lakeside Drive
Park Royal
Londyn, NW10 7HQ
Diageo Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
Polska
Unikatowy proces fermentacji na zimno metodą Snap Frost nadaje wódce Ciroc wyjątkowo świeży, cytrusowy smak. Pięciokrotna destylacja tworzy alkohol luksusowy o niepowtarzalnych właściwościach smakowych. Elegancka butelka czyni wódkę Ciroc idealną na prezent lub celebrację wyjątkowych okazji.
Odmiana francuskiej wódki Ciroc o smaku ananasowym. Ciroc jest produkowana z najlepszych winogron, a inspiracją dla procesu jej tworzenia jest sztuka wyrobu wina. Ciroc jest uznawana za jedną z najdelikatniejszych smakowo wódek premium. Nazwa pochodzi od francuskich słów "szczyt skały". Według wielu ekspertów numer jeden w swojej klasie, w godle dumnie nosi sylwetkę galijskiego koguta na kiści winogron. Ulubiona wódka raperów.
Diageo to producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, z kategorii alkoholi mocnych, win i piw. Firma posiada m.in. takie marki jak: whisky Johnnie Walker, Crown Royal, J&B, Buchanan's, Windsor, wódki Smirnoff, Cîroc i Ketel One, a także Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray i Guinness. Diageo to międzynarodowa firma, prowadząca sprzedaż w ponad 180 krajach na całym świecie.
Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku (DEO) i Londynie (DGE). Więcej informacji na temat Diageo, jej pracowników, marek, wyników biznesowych można znaleźć na www.Diageo.com. Dodatkowe wiadomości na temat odpowiedzialnego picia alkoholu, różne narzędzia oraz informacje o inicjatywach związanych z tym tematem dostępne są na www.DrinkIQ.com i www.pijrozwaznie.pl.
Strona producenta: www.facebook.com/worldclasspoland
Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.

www.pijrozwaznie.pl
Diageo Polska Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
Polska
Wódka
ul. Przyokopowa 31
Warszawa
Polska
 
Pozostałe informacje
Wymiar liczbowy: 700
Alkohol wg objętości: 37.5
Tekst dowolny o pochodzeniu: Destylowano we Francji, napełniono w Wielkiej Brytanii
odmiana ananasowa
najlepiej smakuje mocno zmrożona
Rozmiar opakowania: 700
Jednostka (tekst opisowy): ml

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Soplica Śliwkowa 100 ml

6,29 zł 6,85 zł -0,56 zł

Soplica Śliwkowa 32% 200 ml

12,65 zł 13,89 zł -1,24 zł

Menu