Gripex Control 500 mg + 50 mg Tabletki 12 tabletek

2099000083456

5909990636990

Nowy produkt

9,75 zł

Dostępne: 69 Produkty

- +

 
Więcej informacji
Lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC.
Sposób i droga podania: podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C. Nie stosować po upływie terminu ważności. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
(Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 50 mg), tabletki.
Tabletki
 
Skład
Składniki: 1 tabletka zawiera substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze
 
Pozostałe informacje
Maks. temp. °C: 30
Liczba jednostek: 12
Cechy: gorączka, ból głowy, ból mięśni
Rodzaj jednostki: tabletek
Liczba czynności użycia: 12 sztuk/sztuki

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu