Apap Extra 500 mg + 65 mg Tabletki powlekane 10 tabletek

2099000083432

5909991107123

Nowy produkt

8,85 zł

Dostępne: 76 Produkty

- +

 
Więcej informacji
Pozwolenie nr 11071
Sposób stosowania i droga podania: Doustnie. Szczegółowe informacje w ulotce dołączonej do opakowania.
Lek przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane

- bóle głowy
- nerwobóle
- bóle mięśni
- bóle zębów
- migrena
- gorączka
- bóle menstruacyjne
- bóle kostno-stawowe

Lek zawiera paracetamol.
Lek wydawany bez przepisu lekarza - OTC
 
Skład
Składniki: 1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg
 
Pozostałe informacje
Maks. temp. °C: 25
Liczba jednostek: 10
Cechy: lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy
Rodzaj jednostki: tabletek powlekanych
Liczba czynności użycia: 10 sztuk/sztuki

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu