Cif Cream Original z mikrogranulkami Mleczko do czyszczenia powierzchni 700 ml

2099000130747

8717163522134

Nowy produkt

9,99 zł / 419ml

23,84 zł / l

- +

 
Więcej informacji
Dobrowolna inicjatywa A.I.S.E. w zakresie zrównoważonego rozwoju.

www.cleanright.eu
Sposób użycia: Nanieść na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Po wyczyszczeniu dokładnie spłukać. Zalecenia: Nie używać na linoleum, winylu, aluminium, malowanym metalu, tekstyliach, dywanach, przedmiotach ze skóry, papierowej tapecie, uszkodzonej emalii i drewnie. Na powierzchniach i materiałach delikatnych, niestandardowych, malowanych, powierzchniach użytkowych przetestować na mało widocznej powierzchni, natychmiast spłukać i unikać silnego szorowania.
Mleczko Cif Original do czyszczenia powierzchni z aktywnymi mikrogranulkami. W przeciwieństwie do innych podobnych produktów nie rysuje powierzchni i jest delikatne dla czyszczonych sprzętów, zarówno kuchennych, jak i łazienkowych. Dzięki niemu bez trudu utrzymasz powierzchnie w swojej kuchni i łazience w nieskazitelnej czystości. Z łatwością usuwa nawet uporczywe zabrudzenia, które wydawały się niemożliwe do usunięcia. Spróbuj, jakie to proste z Cif.
Ostrzeżenia: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.
 
Skład
<5% anionowe środki powierzchniowo czynne
niejonowe środki powierzchniowo czynne
mydło
kompozycje zapachowe
Limonene
Butylphenyl Methylpropional
Hexyl Cinnamal
Benzisothiazolinone
 
Pozostałe informacje
Wymiar liczbowy: 700
Cechy: wyczyści to, co wydaje się niemożliwe do wyczyszczenia
Rozmiar opakowania: 700
Jednostka (tekst opisowy): ml

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu