Ambi Pur Botanic Breeze Odświeżacz do małych pomieszczeń, zestaw startowy, 5,5 ml

2099000306678

4084500342118

Nowy produkt

16,45 zł

Dostępne: 1 Produkt

- +

 
Więcej informacji
Odświeżacz powietrza do małych pomieszczeń Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się aż do 60 dni. Zapach Botanic Breeze jest inspirowany naturalną, wiosenną świeżością. Weź głęboki oddech i odpręż się. Elegancki i stylowy odświeżacz powietrza do małych pomieszczeń Ambi Pur idealnie nadaje się do takich miejsc jak łazienki, garderoby i korytarze wejściowe. Oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń. Odświeżacz powietrza do małych pomieszczeń Ambi Pur jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. A ponieważ każdy wkład zapachowy wystarcza na okres aż do 60 dni, Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią.

Sięgnij po pełną gamę produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin oraz odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni.
Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Stosować rękawice ochronne. W przypadku kontaktu ze skórą: Przemyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku połknięcia: Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Nie wywoływać wymiotów.
 
Skład
4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde
Citral
6-Methoxy-2.6-Dimethylheptanal
Rose Ketone-4
Geranyl Acetate
Alpha-Damascone
Citrus Aurantium Dulcis Oil
Dimethylcyclohexenyl 3-Butenyl Ketone
Ethyl Methylphenylglycidate
Pentamethylheptenone
Limonene
 
Pozostałe informacje
wykrzyknik: Uwaga
środowisko: Uwaga
Liczba jednostek: 1
Tekst dowolny o pochodzeniu: Bułgaria
Odświeżacz powietrza do małych pomieszczeń Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń
Zestaw startowy odświeżacza powietrza do małych pomieszczeń zapewniający nieustanną świeżość: urządzenie + wkład (5,5 ml)
Zapach Botanic Breeze jest inspirowany naturalną, wiosenną świeżością
Zamiast maskować oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną, świeżą woń
Łatwy w użyciu: nie wymaga baterii ani energii elektrycznej
Zawiera 1 element wielokrotnego użytku i 1 wkład zapachowy. Każdy wkład zapachowy zapewnia świeżą woń aż do 60 dni
Subtelny i stylowy

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Menu