Dilmah Premium Tea Herbata czarna klasyczna 60 g (30 torebek)

2099000107855

9312631000900

Nowy produkt

 
Więcej informacji
MJF Holdings Ltd
111 Negombo Road
Peliyagoda
Sri Lanka
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Liście herbaty Dilmah Premium Tea pakujemy w miejscu, gdzie rosły, dzięki czemu kryją w sobie walory świeżości, zachowując naturalny smak i aromat.

W herbatach Dilmah znajdują się tylko młode, ręcznie zebrane z krzewu listki dające najsmaczniejszy napar. Tradycyjną metodą produkcji wydobywamy i zachowujemy ich naturalne walory, a odpowiednim opakowaniem zabezpieczamy to, co w herbacie najlepsze, aż do chwili zaparzenia.
Założycielem marki Dilmah jest rodowity Cejlończyk od ponad 60 lat związany z produkcją herbaty - Merrill J. Fernando. Swoją rodzinną firmę, jedną z największych na świecie w przemyśle herbacianym, prowadzi razem z synami, Dilhanem i Malikiem, od których imion została utworzona nazwa marki. Dilmah jest firmą w pełni lankijską, co oznacza, że produkowana przez nią herbata pochodzi z miejscowych plantacji (w dużej części będących własnością Dilmah), przetwarzana jest w miejscowych fabrykach i na miejscu paczkowana. Proces produkcji odbywa się pod czujnym okiem założyciela Dilmah - jednego z najlepszych kiperów i znawców herbaty na świecie oraz „autora” wszystkich herbat Dilmah. Na każdej paczce herbaty Dilmah znajduje się zdjęcie i podpis Merrilla J. Fernando, co podkreśla jego osobiste zaangażowanie i stanowi gwarancję jakości. Dilmah prowadzi działania na rynkach światowych kierując się zasadami etyki i propagując wśród przedsiębiorców postawę społecznej odpowiedzialności. Szczegóły na stronie www.dilmah.pl
Klasyczna czarna herbata w torebkach ekspresowych
 
Skład
Składniki: czysta cejlońska czarna herbata (liść BOPF), bez dodatków
 
Pozostałe informacje
Liczba jednostek: 30
Wymiar liczbowy: 2
herbata zebrana i zapakowano na Cejlonie
tradycyjna, zebrana ręcznie herbata
naturalne walory świeżej herbaty
herbata wyprodukowana etycznie
Rozmiar opakowania: 30 x 2
Jednostka (tekst opisowy): g
Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć: 30 torebek

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu