Kategorie

Sieć sklepów API MARKET w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni do swoich placówek osoby na stanowisko:
KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy:

  • Warszawa
  • Zielonka
  • Wołomin
  • Kobyłka

Opis stanowiska:

  • Zatowarowanie sklepu
  • Utrzymywanie czystości na sklepie
  • Dbanie o towar i ekspozycję w ladach
  • Kierowanie podległymi sprzedawcami oraz planowanie ich czasu pracy
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedaży
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe placówki
  • Działania wspierające pracowników sklepu
  • Koordynowanie działań administracyjnych sklepu
  • Zapewnienie odpowiedniej motywacji podległego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym - minimum 2 lata - warunek konieczny
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • umiejętność kierowania ludźmi
  • uczciwość, pracowitość, pozytywne nastawienie

Kandydatom oferujemy:

  • szkolenie wstępne
  • stabilną pracę w firmie o standardach europejskich
  • pracę w komfortowo wyposażonych sklepach
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • terminowe wynagrodzenia i atrakcyjny system premiowania
  • realizację i rozwój umiejętności poprzez system szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Kandydatów proszę o przesłanie CV + zdjęcie odpowiadając na ogłoszenie. Adres: biuro@apimarket.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

KASJER/SPRZEDAWCA

  • energia oraz chęć do pracy i nauki
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym samoobsługowym
  • mile widziana wiedza z zakresu produktów świeżych (właściwa ekspozycja, asortyment)

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Wykładanie towaru
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferuję umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywujący system premiowania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

Recently Viewed

No products