Kategorie

API MARKET SP. Z O.O. to Polska firma rodzinna której początki sięgają 2001 roku, kiedy to powstał nasz pierwszy sklep w Konstancin - Jeziorna przy ul. Warszawskiej 63. Ciężka praca poparta wiedzą i doświadczeniem zdobytym dzięki szkoleniom, doprowadziła do stanu obecnego, w którym sieć API Market sp. z o.o. posiada 24 sklepy w województwie mazowieckim, są one położone w centrach miast, lub na terenie osiedli.

Powierzchnia sali sprzedaży waha się w przedziale 150 - 1000 m2, a asortyment liczy od 5000 do 20 000 pozycji. Polecamy szeroki wybór art. spożywczych z wyjątkowo bogatą ofertą wędlin, mięsa i nabiału, artykułów chemicznych, kosmetyków, owoców i warzyw. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stoisk z alkoholami świata.
Za główny cel firmy stawiamy sobie dostarczenie klientom usług i towarów najwyższej jakości.

U NAS NAJDROŻSZY JEST KLIENT - czyli wiedza o jego potrzebach, stworzeniu mu możliwości dużego wyboru wysokiej jakości produktów po atrakcyjnych cenach, w sklepach o przyjaznym klimacie, fachowej i miłej obsłudze, zapewnienie mu warunków do wygodnej samoobsługi oraz klimat zakupów - czyli dbałość o wystrój, kolorystykę i odpowiednio dobrane oświetlenia.

Dla naszych klientów organizujemy cyklicznie różnego rodzaju promocje, gazetki, akcje plakatowe i promocje weekendowe, wszystko po to aby nasi klienci mogli nabyć produkty w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Klimat naszych sklepów sprzyja zarówno codziennym zakupom jak i rodzinnym eskapadom na weekendowe zakupy.


Recently Viewed

No products

Menu